Fundacja TDJ

Siła wartości. Fundacja TDJ została utworzona przez rodzinę Domogała. Inwestuje w młodych, aktywnych ludzi pomagajc im w rozwoju i edukacji. Fundacja TDJ realizuje programy stypendialne, projekty społeczne. Współpracujemy z biznesem, szkołami, uczelniami i organizacjami pozarządowymi, aby każde dziecko miało nieograniczone możliwoœci rozwoju i spełniania swoich marzeń.

OVERVIEW

The web site fundacjatdj.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the higher page views). We have downloaded eighteen pages inside the domain fundacjatdj.pl and found eight websites referencing fundacjatdj.pl. I detected two mass web platforms acquired by this website.

FUNDACJATDJ.PL TRAFFIC

The web site fundacjatdj.pl has seen alternating levels of traffic all through the year.
Traffic for fundacjatdj.pl

Traffic ranking (by month) for fundacjatdj.pl

Traffic ranking by day of the week for fundacjatdj.pl

LINKS TO FUNDACJATDJ.PL

Forum Młodych

30 stycznia 2017 roku spotkamy się po raz kolejny w Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach! Tym razem będzie to szkolenie pt.

Strona główna

Oficjalne terminy dni otwartych Katolika to 23-24 marca 2018r. Podczas dni otwartych proponujemy zwiedzanie klas lekcyjnych w przemiłym towarzystwie naszych uczniów i fachową poradę ze strony nauczycieli, którzy zawsze chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące rekrutacji oraz funkcjonowania naszej szkoły. W przyszłym roku szkolnym prowadzimy. Rekrutację do liceum oraz szkoły podstawowej w klasach I, II, IV, V oraz VII.

Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego

W imieniu Zarządu i pracowników Fundacji Oświatowej im. Stanisława Konarskiego życzymy, aby czas Świąt Wielkiej Nocy był okazją do odpoczynku i zadumy, a także wypełniał Wasze serca nadzieją i dodawał sił, tak byście mogli zrealizować wszystkie swoje plany. Olimpijskie Ferie za nami - relacja. Olimpijskie Ferie w mieście 2018 - trwają zapisy. PKO BANK POLSKI I ODDZIAŁ KRAKÓW.

TDJ Siła wartości

Zakładów produkcyjnych należy do spółek. Wynosiła suma kapitalizacji spółek z Grupy TDJ. Zakładów produkcyjnych należy do spółek z Grupy TDJ. Stypendiów edukacyjnych i sportowych przyznanych przez Fundację TDJ. Codzienną postawą okazujemy każdemu człowiekowi uznanie. W postępowaniu, budujemy zaufanie do siebie i firmy, którą tworzymy.

WHAT DOES FUNDACJATDJ.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjatdj.pl Mobile Screenshot of fundacjatdj.pl Tablet Screenshot of fundacjatdj.pl

FUNDACJATDJ.PL SERVER

Our crawlers identified that the main root page on fundacjatdj.pl took two thousand four hundred and thirty-seven milliseconds to come up. I could not find a SSL certificate, so in conclusion our parsers consider fundacjatdj.pl not secure.
93.157.100.22

We found that this domain is implementing the Apache os.

Fundacja TDJ

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site fundacjatdj.pl states the following, "Codzienną postawą okazujemy każdemu człowiekowi uznanie." I saw that the webpage stated " W postępowaniu, budujemy zaufanie do siebie i firmy, którą tworzymy." They also said " I realizujemy w sposób absolutnie pełny. Jednocześnie dzielimy się swoimi wątpliwościami, poruszając je. Działając w sposób przemyślany, potrafimy indywidualnie podejmować decyzje, mając świadomość ich wpływu na ludzi. Wykraczamy poza to, co materialne. Niezależnie, czy to wiara. W Boga, w system moralny, w misję i we wspólny cel, jednoczy nas ona."

SEE SIMILAR DOMAINS

Mielczarek-Kulak

Nasza rodzinna firma, założona w roku 1941 przez Piotra Mielczarka jest kontynuatorem starych tradycji rzemiosła artystycznego. Potrafimy wykonać oświetlenie zarówno nowoczesne jak i stylowe. Według wzorów firmy jak i klienta. Nie musisz być prezydentem, żeby poczuć się w swoim domu jak w pałacu z dawnej lub współczesnej epoki.

Protected Blog Log in

This site is marked private by its owner. If you already have both of these, great! Larr; Back to WordPress.

Little Me All about Journey and Journal

Before this trip, I saw a glass fountain pen on a Japanese TV show. It uses capillary force to suck ink into the pen. I was glad that I had a chance to try this pen. I was very impressed at how smooth it was. Anyway, it was very pricey. Peche Grand was the name of this place. When you entered, you would see.

kevin235s blog - Blog de kevin235 - Skyrock.com

BEST OF JIU-JITSU BRESILIEN HD. Brazilian Jiu-Jitsu is the Most Effective Martial Art on the Planet - Ab. Subscribe to my blog! Post to my blog.